Skip to main content

Cenník dovozu

Osobné vozidlá a malé SUV
Jednorázový poplatok. Napr.: Škoda Superb, VW Golf, VW Passat, Audi Q3 a pod.

1650€

SUV 4x4 a úžitkové do 3,5t
Jednorázový poplatok. Napr. Audi Q7, Volvo XC 60 4x4, Renault Trafic a pod.

1850€

Zistenie dostupnosti
Overenie cez tel. (stav, foto)
Overenie VIN
Overenie servisnej histórie
Fyzická obhliadka v zahraničí
Meranie laku
Diagnostika

Skúšobná jazda
Dovoz vozidla
Prihlásenie vozidla v okr. SNV, LE
Naša provízia za dovoz
x    Poplatok za ŠPZ
x    Registračná daň

Príplatky

Vozidlá od 50 000€ do 59 999€
Pripočítava sa k jednorázovému poplatku. Účtujeme v prípade, ak požadujete financovanie motorového vozidla a akontácia je nižšia ako 50%.

100€

Vozidlá od 60 000€ do 69 999€
Pripočítava sa k jednorázovému poplatku. Účtujeme v prípade, ak požadujete financovanie motorového vozidla a akontácia je nižšia ako 50%.

200€

Vozidlá od 70 000€ do 79 999€
Pripočítava sa k jednorázovému poplatku. Účtujeme v prípade, ak požadujete financovanie motorového vozidla a akontácia je nižšia ako 50%.

300€

Vozidlá od 80 000€ do 89 999€
Pripočítava sa k jednorázovému poplatku. Účtujeme v prípade, ak požadujete financovanie motorového vozidla a akontácia je nižšia ako 50%.

400€

Vozidlá od 90 000€ do 99 999€
Pripočítava sa k jednorázovému poplatku. Účtujeme v prípade, ak požadujete financovanie motorového vozidla a akontácia je nižšia ako 50%.

500€

Vozidlá od 100 000€
Pripočítava sa k jednorázovému poplatku. Účtujeme v prípade, ak požadujete financovanie motorového vozidla a akontácia je nižšia ako 50%.

cena dohodou

Cudzinci
Cudzinci s povolením na pobyt, prechodným pobytom alebo dlhodobým pobytom v SR.

200€

Príklad č. 1:
V prípade, že vám dovezieme vozidlo v akejkoľvek hodnote a financujete si ho z vlastných zdrojov, zaplatíte len jednorázový poplatok v prípade osobného vozidla a malého SUV 1650€ a veľkého SUV alebo úžitkového vozidla do 3,5t 1850€.

Príklad č. 2:
V prípade, že vám dovezieme vozidlo a požadujete financovanie od nás, zaplatíte jednorázový poplatok + príplatok podľa tabuľky. Ak stojí vozidlo napríklad 50 000€, zaplatíte jednorázový poplatok 1650€/1850€ (podľa veľkosti vozidla) + 200€.

Príklad č. 3:
V prípade, že vám dovezieme vozidlo, ktorého cena je 80 000€, polovicu ceny 40 000€ financujete z vlastných zdrojov a 40 000€ požadujete financovať od nás, zaplatíte jednorázový poplatok 1650€/1850€ (podľa veľkosti vozidla) + príplatok 100€.

Ak si nie ste istý výškou poplatku, vyplňte dopytovú formulár a do 24 hodín v pracovných dňoch vám zašleme ponuku na mieru.

Pozrite sa, prečo nás naši klienti majú radi

Ľubica Bučičová Jelačičová

Veľká spokojnosť so službami. Maximálna ústretovosť, ochota a profesionalita od šéfa a milých slečien, s ktorými všetko vybavíte od A po Z. Vaše služby môžem iba odporúčať. 👍 Ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

Zuzana Kránerová

Jednoznačne odporúčam, skvele poradia, vyberú auto podľa vašich predstáv, všetko vybavia , v prípade potreby aj financovanie , za mna topka 💯🔝👌🏻 zakúpila som si tu auto opakovane 😊 a určite kúpim aj ďalšie a ďalšie 😅

Stev Vencel

Už dlho som sa nestretol s tak ustretovym a profesionálnym prístupom a chcem sa poďakovať za dovoz autíčka je naozaj super a nemôžem sa ho nabažiť 😁 ak niekto rozmýšľa o kúpe jazdeného vozidla tak môžem odporučiť ich služby a každý bude určite spokojný 👌

Alexandra Kočišová Cerulikova

Ďakujem za krásne autíčko dlho som po ňom túžila a splnili ste mám sen ďakujeme už len veľa šťastných km 🤌👌🚙profesionálna firma a rýchle vybavenie 👍

Šimon Hockicko

Služby firmy som využil prvý krát a musím povedať, že som milo prekvapený z profesionálneho prístupu a ochoty 👍 Vybavenie všetkých potrebných dokumentov a náležitosti spravia za Vás a vy si len prevezmete kľúče od auta 👌 Ak zvažujete dovoz auta tak jednoznačne 👉MK-Auto.SK👈

Vladimír Boržík

Už druhý krát som využil služby MK- Auto ku svojej spokojnosti, ba aj známi čo som odporučil si pochvaľujú. Samozrejmosťou ju ústretovosť, či ochota pomôcť , napr. STK, EK, alebo len tak poradiť. So skúsenosti môžem len a len odporúčať, ešte raz veľké ĎAKUJEM.

Michal Mikula

Ďakujem ešte raz MK- Auto za krásny a pekne pripravený darček pre moju priateľku .. Ste Top firma ktorá správi všetko preto aby bol zákazník najspokojnejší … A to si ceníme !! 😊 tešíme sa na ďalšiu spoluprácu .. Veľké Ďakujeme MK-Auto 🚘

Martin Ivanko

Veľká spokojnosť . Rýchle a prehľadne jednanie, super prístup , perfektná spolupráca a komunikácia, výborne vysvetlenie, super informovanie o vsetkom, top vybavenie poistenia odporúčam všetkým, ktorý si chcú nechať priviesť auto 😇

Zuzka Gajanová

MK auto,len a len odporúčame, rýchle vybavenie a profesionálny prístup majiteľa a jeho personálu. Rýchle vybavenie, súper poistenie . Zo všetkých strán 100%. maximálna spokojnosť.
Ďakujeme za autíčko.

Emília Straková

Z tejto firmy máme už naše 3 auto a keď sa aj v budúcnosti rozhodneme pre ďalšie nové , tak jednoznačne z firmy MK Auto. Môžme len a len odporučiť 😘 skvelý prístup a kvalita. 😊👌

Volodymyr Kosenko

Rýchle sprostredkovanie a vybavenie. Bol som spokojný s službami. Skvelý tím profesionálov 🔝 Ďakujem

Dominik Murdžak

Top firma ohľadom dovozu áut 😋rýchle dodanie autíčka a všetko okolo neho potrebné vybavia za vás ✊

Ivana Novotná

Maximálna spokojnosť so službami. Pomoc pri výbere auta, rýchle vybavenie bez dtarostí. Môžem len odporúčať. 👌

Júlia Figurová

Veľká spokojnosť. Rýchle jednanie, skvelý prístup, perfektná spolupráca a komunikácia, odporúčame všetkými desiatimi.

Zdenko Barla

Profesionálny a ľudský prístup. Odporúčam MK-Auto

Armin Rizvanović

Seriózny pristup, rýchle vybavenie maximálna spokojnosť, určite odporúčam.

Rastislav Sabol

Napriek dlhému čakaniu na auto, čo nebola vina tejto spoločnosti, sme boli s ich službami spokojní. Auto zodpovedá očakávaniam a bolo odovzdané v perfektnom (čistom) stave. Takisto nám pomohli s rýchlym vybavením poistenia auta.

Vlado Šiška

So službami spoločnosti MK Auto som bol absolútne spokojný. Dobrá komunikácia, ústretovosť a komplexnosť mi ušetrili množstvo času. Dohodnuté veci a termíny boli dodržané...ODPORÚČAM

Martin Majdan

Komplexné služby firmy MK-Auto som využil po tretí raz a využil by som opäť. Profesionálne poradenstvo, servis, komunikácia. myslím, že aj vďaka týmto charakteristikám získala titul Autobazár roka 2022 v Košickom kraji. 5/5*

Jakub Surgent

Ak hľadáte dovoz/poistenie/leas vozidla, odporúčam MK-Auto! Rýchly dovoz vozidla, poistenie a všetky služby na mieste pod jednou strechou.

Máte záujem o dovoz vozidla zo zahraničia?

Len overené vozidlá

Našou prioritou je zabezpečiť, aby každé vozidlo, ktoré ponúkame našim zákazníkom, bolo overené a prešlo prísnou kontrolou. Naši technici vykonávajú dôkladnú fyzickú kontrolu každého vozidla a poskytujú nám detailné informácie o jeho stave a kvalite.

Predĺžená záruka
Záruka aj na
jazdené vozidlá?

Od nás máte možnosť odchádzať nielen s vašim novým vozidlom, ale aj s istotou, že bude o vaše auto v prípade nečakanej poruchy postarané a nebudete musieť tak siahať hlboko do vrecka.

Predĺžená záruka na jazdené vozidlo
Novinka!

Náhradné vozidlo

Ako bonus vám ZDARMA poskytneme náhradné vozidlo počas čakania na to nové alebo počas vybavovania škodovej udalosti.

Náhradné vozidlo

Skladové autá na predaj